Busy lubelskie Holandia

Szukasz bezpiecznego, szybkiego i komfortowego przewozu do Holandii z województwa lubelskiego? Trafiłeś w 10! Zapoznaj się z naszą ofertą tanich i sprawdzonych przewozów busami na trasie lubelskie Holandia, złóż rezerwację i ciesz się najwyższą jakością obsługi w branży.

Przewozy do Holandii lubelskie

W obecnych czasach, z powodu rosnącej popularności wyjazdów zarobkowych do Holandii z województwa lubelskiego, coraz więcej osób szuka pewnego i komfortowego przewozu dla siebie lub swoich bliskich. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy tanie, pewne i bezpieczne przejazdy z Polski do Królestwa Niderlandów

Udostępniamy Państwu flotę nowoczesnych busów marki Mercedes o wysokim standardzie wyposażenia, co w połączeniu z wysoką kulturą osobistą i profesjonalizmem naszych kierowców, pozwala nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

Przewozy do Holandii z województwa lubelskiego odbywają się na zasadzie door to door, co oznacza, że każdy nasz klient może liczyć na odbiór ze swojego miejsca zamieszkania na Lubelszczyźnie i dowóz pod wskazany adres w Holandii.

Bus do Holandii

Busy do Holandii lubelskie. Codziennie?

Zasadniczo za granicę w tym do Holandii kursujemy cztery dni w tygodniu, odpowiednio we wtorek, środę, czwartek i piątek. Wyjątek stanowią wyjazdy dla grup zorganizowanych liczących co najmniej 6 osób.

W przypadku kursu grupy zorganizowanej planującej podróż z lubelskiego do Holandii, jesteśmy w stanie zrealizować przewóz codziennie o dowolnej godzinie. Jeśli planujesz taki wyjazd, powiadom nas o tym podczas składania rezerwacji.

Przewozy Polska Holandia

Konkretna godzina wyjazdu z Twojego miejsca zamieszkania jest uzależniona  od układu trasy. Jako, że jesteśmy firmą z województwa lubelskiego, to właśnie pasażerowie z naszego regionu zajmują miejsca w busie jako jedni z pierwszych. Przybliżoną godzinę odjazdu podajemy w rozmowie telefonicznej najpóźniej w przeddzień wyjazdu. 

Busy Holandia Polska lubelskie

Busy z Holandii do województwa lubelskiego kursują w każdą środę, piątek i sobotę. W przypadku grup zorganizowanych  liczących przynajmniej 6 osób jesteśmy w stanie zorganizować taki przewóz codziennie, niezależnie od stałych dni wyjazdów z Holandii do Polski.

Indywidualne terminy wyjazdów dla grup zorganizowanych (min.6 osób)
Rezerwacja telefoniczna lub SMS

Aby zarezerwować miejsce w jednym z naszych komfortowych busów, skontaktuj się z nami telefonicznie, napisz SMS, e-mail, wiadomość na WhatsApp lub odezwij się do nas poprzez Facebook’a. Nasz dział obsługi klienta z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże w dokonaniu rezerwacji.

Zasięg naszych usług

Docieramy do każdego miejsca, wszystkich holenderskich prowincji tj. Drenthe, Flevoland, Fryzja (Friesland), Gelderland, Groningen, Limburg, Brabancja Północna (Noord-Brabant), Brabancja Flamandzka (Vlaams-Brabant), Zelandia (Zeeland), Holandia Południowa (Zuid-Holland), Holandia Północna (Noord-Holland), Overijssel, Utrecht

Organizujemy przewozy do Holandii z większości powiatów Lubelszczyzny.

Busy do Holandii — mapa zasięgu
Holandia - mapa z zaznaczeniem obsługiwanych miejscowości

Emmen

Emmen

Groningen

Groningen

Enschede

Enschede

Nijmegen

Nijmegen

Maastricht

Maastricht

Middelburg

Middelburg

Breda

Breda

Eindhoven

Eindhoven

Roterdam

Rotterdam

Haga

Haga

Utrecht

Utrech

Amsterdam

Amsterdam

Apeldoorn

Apeldoorn

Zwolle

Zwolle

Heerenveen

Heerenveen

Ben Helder

Ben Helder

Alkmaar

Alkmaar

Obsługujemy cały obszar Holandii

Nasze busy docierają do każdej miejscowości w Holandii.

Kursujemy zarówno do największych holenderskich miast jak Amsterdam, Rotterdam. Haga, Utrecht, Eindhoven, Groningen, Tilburg, Almere, Breda, Nijmegen, Apeldoorn, Haarlem, Arnhem, Enschede, Haarlemmermeer, Amersfoort, Zaanstad, ‘s Hertogenbosch, Zwolle, Zoetermeer, Leeuwarden, Lejda, Maastricht, Dordrecht, Ede, Alphen aan den Rijn, Westland, Alkmaar, Emmen, Delft, Venlo, Deventer jak i najmniejszych miejscowości i wiosek.

Lubelskie - mapa zasiegu busy
Województwo lubelskie - mapa zasięgu przewozów

Biała Podlaska

Biała podlaska i powiat bialski

Łuków

Łuków i powiat łukowski

Radzyń

Radzyń i powiat radzyński

Parczew

Parczew i powiat parczewski

Łęczna

Łęczna i powiat łęczyński

Terespol

Terespol i tereny przygraniczne

Terespol

Terespol i tereny przygraniczne

Włodawa

Włodawa i powiat włodawski

Lubartów

Lubartów i powiat lubartowski

Lublin

Obsługujemy miasto Lublin oraz cały powiat lubelski.

Puławy

Puławy i powiat puławski

Chełm

Chełm i powiat chełmski

Krasnystaw

Krasnystaw stanowi południowo-wschodnią granicę zasięgu naszych przewozów

Kraśnik

Kraśnik i powiat kraśnicki

Kursujemy z większości powiatów województwa lubelskiego

Nasze usługi obejmują następujące powiaty województwa lubelskiego i ich stolice:

Parczew, Włodawa, Chełm, Łęczna, Świdnik, Lublin, Kraśnik, Opole Lubelskie, Puławy, Lubartów, Ryki, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska, Łuków

Bezpieczeństwo i komfort podróży

Nasi doświadczeni kierowcy służą pomocą i zadbają o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bagaży.

Darmowe ubezpieczenie na czas przejazdu

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego każdy pasażer naszego busa jest objęty darmowym ubezpieczeniem na czas podróży. W razie jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń, masz pewność, że jesteś ubezpieczony/a.

Ile bagażu mogę ze sobą zabrać?

Wyjeżdżając do Holandii z województwa lubelskiego, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość toreb (lub walizek) lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż  do Królestwa Niderlandów, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Zarezerwuj miejsce w jednym z naszych busów już dziś!

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies