Busy do Holandii Płońsk

Oferujemy busy do Holandii z miasta Płońsk i innych miejscowości w powiecie płońskim. Przewozy obsługujemy ośmioosobowymi, komfortowymi busami. Zabieramy pasażerów z miejsca zamieszkania i dowozimy pod wskazany adres w Holandii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przewozy do Holandii Płońsk

Z Płońska do Holandii i z Holandii do Płońska – z adresu pod adres. W skrócie tak wygląda nasza oferta komfortowych i bezpiecznych przewozów międzynarodowych.

Każdy pasażer naszego busa może liczyć na fachową obsługę naszych doświadczonych kierowców i komfortowe warunki przejazdu, a to za sprawą specjalnej zabudowy pojazdów, przystosowanych do przewozu osób na długich trasach.

Przewozy do Holandii realizujemy z Płońska i innych miejscowości centralnego Mazowsza.

Bus do Holandii

Busy Płońsk Holandia - w jakie dni odbywają się przewozy?

Wyjazdy do Holandii organizujemy we wtorki, środy, czwartki i piątki. Busy z Holandii do Płońska kursują w każdą środę, piątek i sobotę.

W przypadku grup zorganizowanych oferujemy przewóz w dowolnym dniu tygodnia. Warunkiem jest liczebność grupy, która musi liczyć co najmniej 6 osób.

Przewozy Polska Holandia

Konkretna godzina wyjazdu z Twojego miejsca zamieszkania jest uzależniona  od układu trasy.  Przybliżoną godzinę odjazdu podajemy w rozmowie telefonicznej najpóźniej w przeddzień wyjazdu. 

Busy Holandia Polska

Przewozy Holandia Płońsk organizujemy w każdą środę, piątek i sobotę. Podobnie jak w przypadku wyjazdów za granicę, powroty do Polski organizowane są na zasadzie door-to-door. 

Indywidualne terminy wyjazdów dla grup zorganizowanych (min.6 osób)
Rezerwacja telefoniczna lub SMS

Aby zarezerwować miejsce w jednym z naszych komfortowych busów, skontaktuj się z nami telefonicznie, napisz SMS, e-mail, wiadomość na WhatsApp lub odezwij się do nas poprzez Facebook’a. Nasz dział obsługi klienta z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże w dokonaniu rezerwacji.

Zasięg naszych usług

Docieramy do każdego miejsca, wszystkich holenderskich prowincji tj. Drenthe, Flevoland, Fryzja (Friesland), Gelderland, Groningen, Limburg, Brabancja Północna (Noord-Brabant), Brabancja Flamandzka (Vlaams-Brabant), Zelandia (Zeeland), Holandia Południowa (Zuid-Holland), Holandia Północna (Noord-Holland), Overijssel, Utrecht

Busy do Holandii — mapa zasięgu
Holandia - mapa z zaznaczeniem obsługiwanych miejscowości

Emmen

Groningen

Enschede

Nijmegen

Maastricht

Middelburg

Breda

Eindhoven

Rotterdam

Haga

Utrech

Amsterdam

Apeldoorn

Zwolle

Heerenveen

Ben Helder

Alkmaar

Obsługujemy cały obszar Holandii

Nasze busy docierają do każdej miejscowości w Holandii.

Kursujemy zarówno do największych holenderskich miast jak Amsterdam, Rotterdam. Haga, Utrecht, Eindhoven, Groningen, Tilburg, Almere, Breda, Nijmegen, Apeldoorn, Haarlem, Arnhem, Enschede, Haarlemmermeer, Amersfoort, Zaanstad, ‘s Hertogenbosch, Zwolle, Zoetermeer, Leeuwarden, Lejda, Maastricht, Dordrecht, Ede, Alphen aan den Rijn, Westland, Alkmaar, Emmen, Delft, Venlo, Deventer jak i najmniejszych miejscowości i wiosek.

Mapa województwa mazowieckiego z zaznaczonym zasięgiem busów
Czarno-biała mapa przedstawiająca ruchliwe miasta w centralnej Polsce, z Warszawą położoną w centrum.

Płońsk

Płońsk i powiat sokołowski

Płońsk i powiat płoński

Poza Płońskiem docieramy do takich miejscowości powiatu płońskiego jak: Czerwińsk nad Wisłą, Nowe Miasto, Sochocin, Baboszewo, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Raciąż, Załuski 

Bezpieczeństwo i komfort podróży

Nasi doświadczeni kierowcy służą pomocą i zadbają o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bagaży.

Darmowe ubezpieczenie na czas przejazdu

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego każdy pasażer naszego busa jest objęty darmowym ubezpieczeniem na czas podróży. W razie jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń, masz pewność, że jesteś ubezpieczony/a.

Ile bagażu mogę ze sobą zabrać?

Wyjeżdżając do Holandii z Płońska, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość toreb (lub walizek) lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż  do Królestwa Niderlandów, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Zarezerwuj miejsce w jednym z naszych busów już dziś!

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies