Busy do Niemiec Włodawa

Busy do Niemiec Włodawa — ekspresowe i bezpieczne przewozy osób i paczek z Włodawy do Niemiec. Kursy w każdy wtorek, środę, czwartek oraz piątek. Zawsze z adresu pod adres. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania rezerwacji!

Busy Włodawa Niemcy

Włodawa to malownicze miasto położone na wschodzie Polski, blisko granicy z Białorusią i Ukrainą. W ciągu ostatnich lat zwiększyło się zainteresowanie mieszkańców regionu wyjazdami za granicę w poszukiwaniu pracy. Jednym z popularnych kierunków jest Niemcy, które oferują szereg atrakcyjnych ofert zatrudnienia.

Jeśli planujesz wyjazd do Niemiec z Włodawy, najlepszym wyborem będzie skorzystanie z usług oferujących przewozy busami z adresu pod adres. Taką właśnie usługi Państwu proponujemy. Nasze busy do Niemiec kursują nie tylko z samego miasta powiatowego, jakim jest Włodawa, ale także z każdej innej miejscowości w powiecie włodawskim. 

Transport osób i paczek do Niemiec organizujemy we wtorki, środy, czwartki i piątki. Busy z Niemiec do Włodawy kursują w środy, piątki i soboty.

Podsumowując, busy do Niemiec z Włodawy to wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla osób planujących wyjazd za granicę w celach zarobkowych. Dzięki nim można szybko i sprawnie dotrzeć na miejsce oraz cieszyć się komfortem podróży.

Wygodny bus do Holandii, Niemiec lub Belgii

Wyjazdy do Niemiec:

Przewozy z Niemiec do Włodawy:

Busy z Włodawy do Niemiec — trasy

Zasięg naszych usług obejmuje środkowe i częściowo północne niemieckie landy. Obsługujemy między innymi takie miasta jak Berlin, Magdeburg, Hanower, Wolfsburg, Kassel, Brema, Bielefeld, Kolonia, Dortmund, Bonn i wiele innych. Oczywiście docieramy również do nawet najmniejszych miejscowości położonych w Niemczech.

Tak jak wspominaliśmy, nasi pasażerowie to nie tylko mieszkańcy tego pięknego miasta, ale także każdej dowolnej miejscowości w obrębie powiatu włodawskiego. Zagraniczny zasięg przewozów osobowych Kłębek Bus przedstawia orientacyjnie mapka, którą możesz zobaczyć poniżej. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy miejscowość, do której chcesz podróżować, leży w zasięgu naszych usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

Poniżej wykaz gmin w powiecie włodawskim, z których zabieramy swoich pasażerów:

Hanna, Hańsk, Stary Brus, Urszulin, Włodawa, Wola Uhruska, Wyryki

Sprawdź mapę zasięgu

Niemcy

Busy do Niemiec — mapa zasięgu
Niemcy - masa zasięgu przewozów międzynarodowych Kłębek Bus

Oldenburg | Dolna Saksonia

Brema | Dolna Saksonia

Berlin | Brandenburgia

Magdeburg | Saksonia-Anhalt

Gotingen i Kassel | Dolna Saksonia / Hesja

Kolonia, Bonn i Duselldorf | Nadrenia Północna-Westfalia

Aachen | Nadrenia Północna-Wesfalia

Dortmund i Essen | Nadrenia Północna-Westwalia

Munster | Nadrenia Północna-Westfalia

Osnabruck | Nadrenia Północna-Westfalia

Bielefeld i Paderborn | Nadrenia Północna-Westfalia

Hanower | Dolna Saksonia

Wolfsburg i Brunszwik | Dolna Saksonia

Włodawa i powiat włodawski

Lubelskie - mapa zasiegu busy
Województwo lubelskie - mapa zasięgu przewozów

Włodawa

Włodawa i powiat włodawski

Ile kosztuje bus z Włodawy do Niemiec?

Aktualne ceny za przewóz osób z Włodawy do Niemiec znajdziesz w tabeli poniżej. W cenę wliczone jest ubezpieczenie na czas podróży oraz bagaż w postaci dwóch toreb podróżnych (do 20 kg) oraz bagażu podręcznego.

 
Usługa
Trasa
Cena za przewóz 1 osoby (PLN i EUR)
Przewóz osób
Polska - Niemcy
550 zł / 120 euro
Przewóz osób
Niemcy - Polska
550 zł / 120 euro
Przewóz grupowy (min. 6 osób)
Polska - Niemcy
Wycena indywidualna
Przewóz grupowy (min. 6 osób)
Niemcy - Polska
Wycena indywidualna

Bezpieczne i komfortowe busy z adresu pod adres

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zapewnić Państwu wysoką jakość usług oraz bezpieczną i wygodną podróż. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, a flota naszych pojazdów wyposażona jest w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i pakiet komfortu umilający podróż naszych klientom. 

Bagaż 

Możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość toreb czy walizek lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji. paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż  do Niemiec, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Jak zarezerwować miejsce na przewóz z Włodawy do Niemiec? 

Rezerwacja jest bardzo prosta! Możesz zarezerwować miejsce, kontaktując się z nami na jeden z pięciu prostych sposobów. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila, skontaktować się za pomocą  profilu na Facebook lub napisać, czy zadzwonić za pomocą aplikacji WhatsApp oraz skontaktować się z nami za pomocą formularza w stopce strony. Skorzystaj z najwygodniejszej dla Ciebie formy kontaktu. 

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies