Busy do Belgii Piotrków Trybunalski

Oferujemy bezpieczne busy do Belgii z Piotrkowa Trybunalskiego i okolicznych miejscowości. Działamy w modelu door-to-door, co oznacza, że przewozy odbywają się z adresu pod adres. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania rezerwacji!

Busy Piotrków Trybunalski — Belgia

Busy na trasie Piotrków Trybunalski – Belgia kursują cztery razy w tygodniu – we wtorki, środy, czwartki oraz piątki. Dokładna godzina wyjazdu z Piotrkowa do Belgii podawana jest w rozmowie telefonicznej najpóźniej w przeddzień wyjazdu.

Busy z Belgii do Piotrkowa kursują 3 razy w tygodniu: w środy, piątki oraz soboty. Każdy pasażer może liczyć na odbiór z adresu i dowóz pod wskazany adres.

Przewozy obsługujemy za pomocą nowoczesnej floty busów marki Mercedes. Nasze pojazdy zostały wyposażone w specjalny układ foteli oraz wszelkie udogodnienia tak, by zmaksymalizować komfort podróżujących z nami osób.

O bezpieczeństwo podróży dbają nasi doświadczeni, kulturalni kierowcy, którzy z przyjemnością służ pomocą przy załadunku i rozładunku bagaży. 

Zobacz także ofertę na przewozy z województwa łódzkiego do Belgii, skierowaną do mieszkańców z innych miejscowości Ziemi łódzkiej.

Bus do Belgii

Busy z Piotrkowa Trybunalskiego do Belgii:

Przewozy Belgia — Piotrków Trybunalski

Sprawdź mapę zasięgu

Belgia

Belgia - mapa zasięgu przewozów Kłębek Bus
Busy do Belgii — mapka z miastami leżącymi w zasięgu usług firmy

Antwerpia

Belgia

Belgia

Belgia

Bruksela

Turnhout

Hasselt

Genk

Liege

Łódź i województwo łódzkie

Województwo łódzkie — mapa zasięgu busów
Mapa przedstawiająca ruchliwy centralny region Polski, z zaznaczonym miastem Łódź wraz z sąsiednimi miastami i głównymi drogami.

Łódź

Łódź

Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę kontaktu i zarezerwuj miejsce w busie do Belgii już dziś!

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies