Busy do Holandii Lublin

Organizujemy cykliczne przewozy osób i paczek busami do Holandii z Lublina. Jeśli szukasz sprawdzonego przewoźnika, który zapewni Ci najwyższą jakość usługi i pełen komfort podróżowania do Holandii dobrze trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przewozów i składania rezerwacji.

Przewozy do Holandii Lublin

Oferujemy tanie, bezpieczne i komfortowe przewozy z Lublina do Holandii.

Busy kursują zarówno do dużych holenderskich miast takich jak Amsterdam, Rotterdam, czy Eindhoven, jak również do mniejszych miasteczek i wsi. Przejazd odbywa się ze wskazanego adresu pod wskazany adres, w tak zwanym systemie door to door, co pozwala zachować najwyższy komfort podróży i maksymalnie skrócić czas przejazdu. 

Wyjazdy za granicę organizujemy we wtorki, środy, czwartki i piątki. Kursy powrotne z Holandii do Lublina odbywają się odpowiednio w środy, piątki i soboty.

Sprawdź również naszą ofertę na busy do Holandii z lubelskiego

Busy Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Kursy do Holandii:

Kursy powrotne z Holandii do Polski:

Busy z Lublina do Holandii – kursujemy po całych Niderlandach!

Świadczymy usługi transportu osób i paczek na trasie Holandia — Polska. Naszą bazą wypadową jest Lubelszczyzna, w tym sam Lublin i wiele innym miejscowości regionu. Zabieramy pasażerów między innymi z Włodawy, Parczewa, Radzynia Podlaskiego, Łukowa, Międzyrzeca Podlaskiego, Białej Podlaskiej, Lubartowa, Łęcznej, Chełma, Krasnegostawu, Świdnika czy Puław.

Holandia? Tu temat jest znacznie prostszy. Pokrywamy zasięgiem naszych komfortowych przewozów cały obszar Holandii. Nasi klienci nie muszą się zastanawiać czy obsługujemy miejscowość, do której chcą dotrzeć. Odpowiedź jest prosta. Nasze busy z lubelskiego do Holandii kursują w dowolne miejsce w Królestwie Niderlandów.

Sprawdź mapę zasięgu

Holandia

Busy do Holandii — mapa zasięgu
Holandia - mapa z zaznaczeniem obsługiwanych miejscowości

Emmen

Groningen

Enschede

Nijmegen

Maastricht

Middelburg

Breda

Eindhoven

Rotterdam

Haga

Utrech

Amsterdam

Apeldoorn

Zwolle

Heerenveen

Ben Helder

Alkmaar

Województwo lubelskie

Lubelskie - mapa zasiegu busy
Województwo lubelskie - mapa zasięgu przewozów

Obsługujemy miasto Lublin oraz cały powiat lubelski.

Bezpieczne i komfortowe busy z adresu pod adres

Bezpieczeństwo naszych pasażerów to dla nas najwyższy priorytet. Wszyscy nasi kierowcy posiadają wymagane uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów. Nasze przestronne busy są w pełni wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, klimatyzację, gniazdka elektryczne, komfortowe, regulowane, rozkładane fotele oraz TV. Co więcej, przed każdym wyjazdem dokładnie sprawdzamy stan techniczny pojazdów, aby zapewnić naszym pasażerom maksymalne bezpieczeństwo. 

Bagaż 

Wyjeżdżając za granicę, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość toreb (walizek) lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż busem do Holandii, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Jak zarezerwować miejsce w busie z Lublina lub innej miejscowości woj. lubelskiego do Holandii? 

Rezerwacja jest bardzo prosta! Możesz zamówić busa do Holandii z lubelskiego, kontaktując się z nami na jeden z pięciu prostych sposobów. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila, skontaktować się za pomocą naszego profilu na Facebook lub napisać, czy zadzwonić za pomocą aplikacji WhatsApp oraz skontaktować się z nami za pomocą formularza w stopce strony. Skorzystaj z najwygodniejszej dla Ciebie formy kontaktu. 

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies