Busy do Belgii Biała Podlaska

Busy do Belgii Biała Podlaska — oferujemy tanie, bezpieczne i komfortowe przewozy z Białej Podlaskiej do Belgii. Kursujemy z adresu pod adres. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania rezerwacji.

Busy Biała Podlaska - Belgia

Polacy wyjeżdżają do Belgii z Białej Podlaskiej różnych powodów. Jednym z najczęstszych jest znalezienie pracy w Belgii. Planując podróż do krajów Beneluxu, jedną z najdogodniejszych opcji do wyboru są busy do Belgii. 

Dlaczego? To bardzo wygodne rozwiązanie nie tylko dla osób szukających tam pracy. Wybierając tę formę transportu, masz gwarancję odbioru spod adresu i dowozu pod wskazane miejsce w Belgii. Niezależnie od tego czy jest to duże miasto, czy nawet najmniejsza miejscowość w Polsce lub w Belgii.

Przewozy na trasie Biała Podlaska — Belgia organizujemy we wtorki, środy, czwartki i piątki. Busy z Belgii do Białej Podlaskiej i innych miejscowości Lubelszczyzny kursują odpowiednio w środy, piątki i soboty.

Dokładna godzina wyjazdu jest uzależniona od układu trasy. Zazwyczaj są to godziny poranne. Informację, o której godzinie możesz spodziewać się busa otrzymasz w rozmowie telefonicznej najpóźniej w dniu poprzedzającym wyjazd.

Sprawdź również naszą ofertę na busy do Belgii z lubelskiego

Busy do Belgii

Przewozy do Belgii

Przewozy z Belgii do Białej Podlaskiej

Busy na trasie Polska — Belgia

Nasze busy kursują przede wszystkim po wschodnich i północnych rejonach Belgii docierając do takich miast jak Antwerpia, Hasselt, Turnhout, Geel, Liege, Genk czy Eupen. Orientacyjny zasięg naszych przewozów możecie zobaczyć na mapce poniżej. 

Jeśli chodzi o miejscowości w powiecie bialskim, z których organizujemy przewozy do Belgii są to między innymi:

 • Drelów
 • Janów Podlaski
 • Kodeń
 • Konstantynów
 • Leśna Podlaska
 • Łomazy
 • Międzyrzec Podlaski
 • Piszczac
 • Rokitno
 • Rossosz
 • Sławatycze
 • Sosnówka
 • Terespol
 • Tuczna
 • Wisznice
 • Zalesie

Sprawdź mapę zasięgu

Belgia — mapa obsługiwanych miast

Belgia - mapa zasięgu przewozów Kłębek Bus
Busy do Belgii — mapka z miastami leżącymi w zasięgu usług firmy

Antwerpia

Belgia

Belgia

Belgia

Bruksela

Turnhout

Hasselt

Genk

Liege

Województwo lubelskie

Lubelskie - mapa zasiegu busy
Województwo lubelskie - mapa zasięgu przewozów

Biała Podlaska

Biała podlaska i powiat bialski

Komfortowe busy i bezpieczeństwo pasażerów

W dzisiejszych czasach podróże są znacznie łatwiejsze i bardziej komfortowe dzięki wygodnym i bezpiecznym środkom transportu. Przestronne, 8-osobowe busy są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą podróżować wygodnie i bezpiecznie. Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokiej jakości wyposażeniu, podróże busem zapewniają pasażerom maksymalny komfort i bezpieczeństwo, co ważne przy odległej trasie, jaką trzeba pokonać do Belgii z lubelskiego oraz innych regionów Polski położonych zwłaszcza na jej wschodniej ścianie. 

Bagaż 

Wyjeżdżając za granicę, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość bagażu lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż busem do Belgii, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Zarezerwuj busa z Białej Podlaskiej do Belgii - dowiedz się jaka jest cena. Zapraszamy!

Rezerwacja jest bardzo prosta! Możesz zamówić busa z wielu miejscowości woj. lubelskiego do Belgii, kontaktując się z nami na jeden z pięciu prostych sposobów. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila, skontaktować się za pomocą naszego profilu na Facebook lub napisać, czy zadzwonić za pomocą aplikacji WhatsApp oraz skontaktować się z nami za pomocą formularza w stopce strony. Skorzystaj z najwygodniejszej dla Ciebie formy kontaktu. 

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies