Busy do Niemiec Lublin

Oferujemy busy do Niemiec z Lublina i okolicznych powiatów. Za granicę kursujemy we wtorek, środę, czwartek i piątek. Busy z Niemiec do Lublina wracają w środę, piątek i sobotę. Zabieramy z adresu — dowozimy pod adres. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Busy Lublin - Niemcy

Jesteśmy firmą pochodzącą ze wschodniej Lubelszczyzny i to właśnie Lublin jest jednym z pierwszych miast na trasie, z których organizujemy przewozy do Niemiec.

Zasięg naszych usług na terenie Polski obejmuje między innymi Lublin i województwo lubelskie z wyłączeniem południowych krańców regionu. Naszymi pasażerami są jednakowo mieszkańcy samego Lublina, jak i mniejszych miast miejscowości w obrębie województwa lubelskiego. 

Mając na uwadze czas i zapewnienie komfortu naszym pasażerom oferujemy swoim klientom transport z adresu pod adres, gwarantując odbiór spod domu czy mieszkania i dowóz pod wskazany adres. 

Busy do Niemiec z Lublina wyjeżdżają każdego ranka, cztery razy w tygodniu – we wtorek, środę, czwartek i piątek. Przewozy na trasie Niemcy – Lublin organizujemy w środy, piątki i soboty.

Sprawdź również naszą ofertę na busy do Niemiec z lubelskiego.

Bus do Niemiec

Busy do Niemiec

Przewozy z Niemiec do Lublina

Przewozy do Niemiec z lubelskiego 

Zasięg naszych usług obejmuje środkowe i częściowo północne niemieckie landy. Obsługujemy między innymi takie miasta jak Berlin, Magdeburg, Hanower, Wolfsburg, Kassel, Brema, Bielefeld, Kolonia, Dortmund, Bonn i wiele innych. Oczywiście docieramy również do nawet najmniejszych miejscowości położonych w Niemczech.

Podobnie jak w przypadku Niemiec, w Polsce nasze busy zabierają pasażerów zarówno z dużych miast w woj. lubelskim, jakim jest sam Lublin, jak i miast powiatowych, do których możemy zaliczyć między innymi takie miejscowości jak Łęczna, Parczew, Włodawa, Chełm, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Łuków, Międzyrzec Podlaski, Puławy czy Lubartów. 

Sprawdź mapę zasięgu

Zasięg Niemcy

Busy do Niemiec — mapa zasięgu
Niemcy - masa zasięgu przewozów międzynarodowych Kłębek Bus

Oldenburg | Dolna Saksonia

Brema | Dolna Saksonia

Berlin | Brandenburgia

Magdeburg | Saksonia-Anhalt

Gotingen i Kassel | Dolna Saksonia / Hesja

Kolonia, Bonn i Duselldorf | Nadrenia Północna-Westfalia

Aachen | Nadrenia Północna-Wesfalia

Dortmund i Essen | Nadrenia Północna-Westwalia

Munster | Nadrenia Północna-Westfalia

Osnabruck | Nadrenia Północna-Westfalia

Bielefeld i Paderborn | Nadrenia Północna-Westfalia

Hanower | Dolna Saksonia

Wolfsburg i Brunszwik | Dolna Saksonia

Województwo lubelskie

Lubelskie - mapa zasiegu busy
Województwo lubelskie - mapa zasięgu przewozów

Lublin

Obsługujemy miasto Lublin oraz cały powiat lubelski.

Bezpieczne i komfortowe busy z adresu pod adres

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zapewnić Państwu wysoką jakość usług oraz bezpieczną i wygodną podróż. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, a flota naszych pojazdów wyposażona jest w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i pakiet komfortu umilający podróż naszych klientom. 

Bagaż 

Wyjeżdżając do Niemiec z Lublina lub innego miasta w województwie, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość toreb (lub walizek) lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż  do Niemiec, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Jak zarezerwować miejsce na przewóz z Lublina do Niemiec? 

Rezerwacja jest bardzo prosta! Możesz zarezerwować miejsce, kontaktując się z nami na jeden z pięciu prostych sposobów. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila, skontaktować się za pomocą naszego profilu na Facebook lub napisać, czy zadzwonić za pomocą aplikacji WhatsApp oraz skontaktować się z nami za pomocą formularza w stopce strony. Skorzystaj z najwygodniejszej dla Ciebie formy kontaktu. 

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies