Busy do Holandii Włodawa

Busy do Holandii Włodawa – jeśli planujesz podóż do Holandii i szukasz sprawdzonego, lokalnego przewoźnika dobrze trafiłeś. Cztery dni w tygodniu organizujemy przewozy z busami Włodawy do Holandii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania rezerwacji.

Przewozy do Holandii Włodawa

Oferujemy Państwu wygodne i bezpieczne przewozy do Holandii z Włodawy oraz okolic. Nasze busy są nowoczesne i komfortowe, zapewniając Państwu wygodną podróż. Przewóz osób odbywa się na zasadzie door to door, co oznacza, iż odbieramy pasażerów z adresu i dowozimy pod wskazany adres. Takie rozwiązanie pozwala zachować komfort podróżującym i ostatecznie maksymalnie skrócić czas podróży. 

Busy z Włodawy do Holandii kursują we wtorki, środy, czwartki i piątki. Przewozy z Holandii do Włodawy i okolicznych miejscowości w powiecie włodawskim organizujemy w każdą środę, piątek i sobotę.

Dokładne godziny wyjazdów są uzależnione od układu trasy. Z racji bliskości Włodawy od bazy firmy wyjazdy do Holandii odbywają się w godzinach porannych. Dokładną godzinę przewozu podajemy w rozmowie telefonicznej najpóźniej w przeddzień wyjazdu.

W ramach ceny biletu każdy podróżny może zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.

Bus do Holandii

Kursy do Holandii:

Kursy powrotne z Holandii do Polski:

Busy z Włodawy do Holandii - zasięg

Naszym zasięgiem obejmuje Włodawę i cały powiat włodawski. Docieramy do nawet najmniejszych miejscowości. Podobnie sprawa ma się, jeśli chodzi o Holandię.

Do gmin leżących w zasięgu naszych usług należą: Hanna, Hańsk, Stary Brus, Urszulin, Wola Uhruska, Wyryki

Kursujemy po całym obszarze Holandii, od północnych landów, po południowe regiony graniczące z Belgią. Zamawiając więc przewóz osób na trasie Włodawa — Holandia nie musisz martwić się o to, czy miejscowość, do której chcesz podróżować, leży w zasięgu naszych usług. 

Sprawdź mapę zasięgu

Holandia

Busy do Holandii — mapa zasięgu
Holandia - mapa z zaznaczeniem obsługiwanych miejscowości

Emmen

Groningen

Enschede

Nijmegen

Maastricht

Middelburg

Breda

Eindhoven

Rotterdam

Haga

Utrech

Amsterdam

Apeldoorn

Zwolle

Heerenveen

Ben Helder

Alkmaar

Włodawa i powiat włodawski

Lubelskie - mapa zasiegu busy
Województwo lubelskie - mapa zasięgu przewozów

Włodawa

Włodawa i powiat włodawski

Sprawdź z jakich jeszcze miejscowości kursują nasze busy do Holandii z lubelskiego.

Ile kosztuje bus z Włodawy do Holandii?

Aktualne ceny za przewóz osób z Włodawy do Holandii znajdziesz w tabeli poniżej. W cenę wliczone jest ubezpieczenie na czas podróży oraz bagaż w postaci dwóch toreb podróżnych (do 20 kg) oraz bagażu podręcznego.

 
Usługa
Trasa
Cena za przewóz 1 osoby (PLN i EUR)
Przewóz osób
Polska - Holandia
550 zł / 120 euro
Przewóz osób
Holandia - Polska
550 zł / 120 euro
Przewóz grupowy (min. 6 osób)
Polska - Holandia
Wycena indywidualna
Przewóz grupowy (min. 6 osób)
Holandia - Polska
Wycena indywidualna

Bezpieczne i komfortowe busy z adresu pod adres

Bezpieczeństwo naszych pasażerów to dla nas najwyższy priorytet. Wszyscy nasi kierowcy posiadają wymagane uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów. Nasze przestronne busy są w pełni wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, klimatyzację, gniazdka elektryczne, komfortowe, regulowane, rozkładane fotele oraz TV. Co więcej, przed każdym wyjazdem dokładnie sprawdzamy stan techniczny pojazdów, aby zapewnić naszym pasażerom maksymalne bezpieczeństwo. 

Bagaż 

Wyjeżdżając za granicę, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość toreb (walizek) lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż busem do Holandii, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Jak zarezerwować miejsce w busie z Włodawy Holandii? 

Rezerwacja jest bardzo prosta! Możesz zamówić busa do Holandii, kontaktując się z nami na jeden z pięciu prostych sposobów. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila, skontaktować się za pomocą naszego profilu na Facebook lub napisać, czy zadzwonić za pomocą aplikacji WhatsApp oraz skontaktować się z nami za pomocą formularza w stopce strony. Skorzystaj z najwygodniejszej dla Ciebie formy kontaktu. 

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl
3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies