Busy do Belgii

Kłębek Bus to wygodne, bezpieczne i tanie busy do Belgii. Wybierając nas na swojego przewoźnika zyskujesz gwarancję odbioru z adresu zamieszkania i dowozu pod wskazany adres w Belgii. Obsługujemy między innymi takie belgijskie miasta jak  Genk, Hasselt, Leuven, Mechelen, Antwerpia i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przewozu osób i paczek z Polski do Belgii.

Przewozy do Belgii

Przewozy z Belgii do Polski organizujemy w każdy wtorek, środę, czwartek i piątek. Busy z Belgii do Polski wracają w środy, piątki oraz soboty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przygotowaną dla trzech polskich województw, z których zabieramy naszych pasażerów.

Busy do Niemiec, Holandii, i Belgii — mapa zasięgu przewozów
Budy do NIemiec, Holandii i Belgii - mapa zasięgu

Lublin

Biała Podlaska

Chełm

Siedlce

Warszawa

Radom

Łódź

Antwerpia

Antwerpia

Liege

Liege

Bezpieczeństwo i komfort podróży

Nasi doświadczeni kierowcy służą pomocą i zadbają o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bagaży.

Darmowe ubezpieczenie na czas przejazdu

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego każdy pasażer naszego busa jest objęty darmowym ubezpieczeniem na czas podróży. W razie jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń, masz pewność, że jesteś ubezpieczony/a.

Ile bagażu mogę ze sobą zabrać?

Wyjeżdżając do Belgii, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość toreb (lub walizek) lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż  do Królestwa Niderlandów, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Zarezerwuj miejsce w jednym z naszych busów już dziś!

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Sprawdź także naszą ofertę na busy do Niemiec i busy do Holandii

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies