Busy do Holandii

Oferujemy komfortowe busy z Polski do Holandii. Zapewniamy przewozy z takich województwa jak: lubelskie, mazowieckie oraz łódzkie. Zawsze bezpiecznie, na czas i z adresu pod adres.

Przewozy do Holandii

Organizujemy bezpieczne, komfortowe i tanie przewozy z Polski do Holandii. Obsługujemy cały onszar Niderlandów oraz trzy polskie województwa: lubelskie, mazowieckie oraz łódzkie. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną dla każdego z obsługiwanych regionów:

Busy do Niemiec, Holandii, i Belgii — mapa zasięgu przewozów
Budy do NIemiec, Holandii i Belgii - mapa zasięgu

Lublin

Biała Podlaska

Chełm

Siedlce

Warszawa

Radom

Łódź

Groningen

Zwolle

Arhem

Amsterdam

Roterdam

Eindhoven

Bezpieczeństwo i komfort podróży

Nasi doświadczeni kierowcy służą pomocą i zadbają o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bagaży.

Darmowe ubezpieczenie na czas przejazdu

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego każdy pasażer naszego busa jest objęty darmowym ubezpieczeniem na czas podróży. W razie jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń, masz pewność, że jesteś ubezpieczony/a.

Ile bagażu mogę ze sobą zabrać?

Wyjeżdżając do Holandii, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość toreb (lub walizek) lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż  do Królestwa Niderlandów, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Zarezerwuj miejsce w jednym z naszych busów do Holandii już dziś!

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Sprawdź także naszą ofertę na busy do Niemiec i busy do Belgii

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies