Busy do Holandii Sokołów Podlaski

Oferujemy szybkie, bezpieczne komfortowe busy do Holandii z Sokołowa Podlaskiego. Zawsze na czas, zawsze z adresu pod adres. Kursujemy po całej Holandii z dowolnego adresu w Sokołowie podlaskim i okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przewozów międzynarodowych.

Przewozy do Holandii Sokołów Podlaski

Jeśli mieszkasz w Sokołowie Podlaskim lub innej miejscowości w powiecie sokołowskim i planujesz podróż do Holandii nasza oferta jest skierowana do Ciebie.

Oferujemy bezpieczne, szybkie i komfortowe przewozy do Holandii z Sokołowa Podlaskiego oraz busy z Holandii do Sokołowa. Na flotę naszych pojazdów składają się dobrze wyposażone, profesjonalnie zabudowane busy marki Mercedes.

Odbieramy z adresu – dowozimy pod adres. Usługa jaką oferujemy polega na odbiorze pasażerów z ich miejsca zamieszkania i dowozie pod wskazany przez nich adres w Holandii. Jako, że obsługujemy cały obszar Niderlandów, rezerwując u nas busa masz pewność, że dotrzesz pod dowolny adres w kraju tulipanów.

Bus do Holandii

Busy Sokołów Podlaski Holandia - w jakie dni odbywają się przewozy?

Wyjazdy do Holandii organizujemy we wtorki, środy, czwartki i piątki. Busy z Holandii do Sokołowa Podlaskiego wracają odpowiednio w środy, piątki i soboty.

W przypadku grup zorganizowanych oferujemy przewóz w dowolnym dniu tygodnia. Warunkiem jest liczebność grupy, która musi liczyć co najmniej 6 osób.

Przewozy Polska Holandia

Konkretna godzina wyjazdu z Twojego miejsca zamieszkania jest uzależniona  od układu trasy.  Przybliżoną godzinę odjazdu podajemy w rozmowie telefonicznej najpóźniej w przeddzień wyjazdu. 

Busy Holandia Polska lubelskie

Busy z Holandii Sokołowa kursują w każdą środę, piątek i sobotę. Podobnie jak w przypadku wyjazdów za granicę, powroty do Polski organizowane są na zasadzie door-to-door. 

Indywidualne terminy wyjazdów dla grup zorganizowanych (min.6 osób)
Rezerwacja telefoniczna lub SMS

Aby zarezerwować miejsce w jednym z naszych komfortowych busów, skontaktuj się z nami telefonicznie, napisz SMS, e-mail, wiadomość na WhatsApp lub odezwij się do nas poprzez Facebook’a. Nasz dział obsługi klienta z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże w dokonaniu rezerwacji.

Zasięg naszych usług

Docieramy do każdego miejsca, wszystkich holenderskich prowincji tj. Drenthe, Flevoland, Fryzja (Friesland), Gelderland, Groningen, Limburg, Brabancja Północna (Noord-Brabant), Brabancja Flamandzka (Vlaams-Brabant), Zelandia (Zeeland), Holandia Południowa (Zuid-Holland), Holandia Północna (Noord-Holland), Overijssel, Utrecht

Busy do Holandii — mapa zasięgu
Holandia - mapa z zaznaczeniem obsługiwanych miejscowości

Emmen

Groningen

Enschede

Nijmegen

Maastricht

Middelburg

Breda

Eindhoven

Rotterdam

Haga

Utrech

Amsterdam

Apeldoorn

Zwolle

Heerenveen

Ben Helder

Alkmaar

Obsługujemy cały obszar Holandii

Nasze busy docierają do każdej miejscowości w Holandii.

Kursujemy zarówno do największych holenderskich miast jak Amsterdam, Rotterdam. Haga, Utrecht, Eindhoven, Groningen, Tilburg, Almere, Breda, Nijmegen, Apeldoorn, Haarlem, Arnhem, Enschede, Haarlemmermeer, Amersfoort, Zaanstad, ‘s Hertogenbosch, Zwolle, Zoetermeer, Leeuwarden, Lejda, Maastricht, Dordrecht, Ede, Alphen aan den Rijn, Westland, Alkmaar, Emmen, Delft, Venlo, Deventer jak i najmniejszych miejscowości i wiosek.

Mapa województwa mazowieckiego z zaznaczonym zasięgiem busów
Czarno-biała mapa przedstawiająca ruchliwe miasta w centralnej Polsce, z Warszawą położoną w centrum.

Sokołów

Sokołów Podlaski i powiat sokołowski

Sokołów Podlaski i powiat sokołowski

Oprócz Sokołowa Podlaskiego nasze busy do Holandii wyjeżdżają z każdej miejscowości powiatu sokołowskiego w tym takich miejscowości jak Kosów Lacki, Bielany, Ceranów, Jabłonna Lacka, Repki, Sabnie, Sterdyń.

Bezpieczeństwo i komfort podróży

Nasi doświadczeni kierowcy służą pomocą i zadbają o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bagaży.

Darmowe ubezpieczenie na czas przejazdu

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego każdy pasażer naszego busa jest objęty darmowym ubezpieczeniem na czas podróży. W razie jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń, masz pewność, że jesteś ubezpieczony/a.

Ile bagażu mogę ze sobą zabrać?

Wyjeżdżając do Holandii z Sokołowa Podlaskiego, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość toreb (lub walizek) lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż  do Królestwa Niderlandów, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Zarezerwuj miejsce w jednym z naszych busów już dziś!

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies