Busy do Holandii Parczew

Busy do Holandii Parczew — organizujemy bezpieczny, komfortowy i tani przewóz osób busami z Parczewa do Holandii. Gwarantujemy odbiór z miejsca zamieszkania i dowóz pod wskazany adres w Holandii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania rezerwacji. 

Busy Parczew Holandia

Jeśli planujecie podróż z Parczewa do Holandii, to mamy dla Was doskonałą propozycję! Nasza firma oferuje przewozy osobowe w komfortowych busach, które dostarczą Was szybko i bezpiecznie pod wskazany adres w Holandii.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, zapewniając indywidualne podejście i elastyczność w ustalaniu trasy i godzin odjazdów.

Busy na trasie Parczew — Holandia kursują we wtorki, środy, czwartki i piątki. Powroty z Niderlandów do Polski organizujemy w piątki, soboty i środy. 

Jako, że baza firmy znajduje się w powiecie parczewskim (Rusiły gm. Podedwórze) to właśnie pasażerowie z Parczewa i innych miejscowości powiatu zabierani są jako pierwsi. Godzina wyjazdu busa do Holandii jest uzależniona od układu trasy jednak w tym przypadku są to godziny poranne.

O dokładnej godzinie wyjazdu poinformujemy Cię najpóźniej w przeddzień wyjazdu.

Bus do Holandii - komfortowe wnętrze busa z wygodnymi fotelami

Busy do Holandii z Parczewa

Przewozy do Polski

Busy Parczew Holandia — kursujemy po całych Niderlandach

Busy do Holandii z Parczewa kursują regularnie, a w szczególności do miast takich jak Amsterdam, Rotterdam, Haga, Utrecht czy Eindhoven. Chętnie zabierzemy Was także w inne miejsca na terenie Holandii, gdyż kursujemy bez wyjątku po całym jej obszarze. 

Jeśli chodzi o zasięg w Polsce, oczywiście nie zawęża się on jedynie do Parczewa. Organizujemy przewozy z każdej miejscowości w powiecie parczewskim i regionach bezpośrednio do nich przylegających. Zawsze, bezpiecznie, spod adresu pod adres.

Oto lista gmin powiatu parczewskiego, z którego zabieramy pasasażerów:

  • Dębowa Kłoda
  • Jabłoń
  • Milanów
  • Podedwórze
  • Siemień
  • Sosnowica

Parczew i powiat parczewski to nie jedyny obszar wojwództwa lubelskiego jaki obsługujemy. Zobacz również naszą ofertę na busy do Holandii z lubelskiego

Kursujemy po całej Holandii

Busy do Holandii — mapa zasięgu
Holandia - mapa z zaznaczeniem obsługiwanych miejscowości

Emmen

Groningen

Enschede

Nijmegen

Maastricht

Middelburg

Breda

Eindhoven

Rotterdam

Haga

Utrech

Amsterdam

Apeldoorn

Zwolle

Heerenveen

Ben Helder

Alkmaar

Parczew i powiat parczewski

Lubelskie - mapa zasiegu busy
Województwo lubelskie - mapa zasięgu przewozów

Parczew i powiat parczewski

Bezpieczne i komfortowe busy z adresu pod adres

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zapewnić Państwu wysoką jakość usług oraz bezpieczną i wygodną podróż. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, a flota naszych pojazdów wyposażona jest w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i pakiet komfortu umilający podróż naszych klientom. 

Bagaż 

Wyjeżdżając busem do Holandii, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość toreb (lub walizek) lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż  do Holandii, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Podsumowując, Jeśli szukacie wygodnego i bezpiecznego przewoźnika z Parczewa do Holandii, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że podróż z nami będzie przyjemna i bezpieczna!

Jak zarezerwować miejsce na przewóz z Parczewa do Holandii?

Rezerwacja jest bardzo prosta! Możesz zarezerwować busa, kontaktując się z nami na jeden z pięciu prostych sposobów. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila, skontaktować się za pomocą naszego profilu na Facebook lub napisać, czy zadzwonić za pomocą aplikacji WhatsApp oraz skontaktować się z nami za pomocą formularza w stopce strony. Skorzystaj z najwygodniejszej dla Ciebie formy kontaktu. 

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies