Busy do Belgii Włodawa

Busy do Belgii Włodawa — bezpieczne i komfortowe przewozy busami z Włodawy do Belgii. Z adresu pod adres. Zawsze na czas i w komfortowych warunkach. Zapoznaj się z naszą ofertą i zarezerwuj busa już dziś!

Busy Włodawa Belgia

Jeśli szukasz wygodnego i bezpiecznego sposobu na podróż z Włodawy do Belgii, to busy są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Włodawa miasto położone na wschodzie Polski, które jest popularnym punktem wyjścia dla osób szukających pracy za granicą. Belgia to kraj, w którym dostępne są liczne oferty zatrudnienia, zwłaszcza dla osób z doświadczeniem zawodowym. 

Wybierając opcję podróży busem z Włodawy do Belgii, zyskujesz komfort oraz gwarancję odbioru ze wskazanego adresu w Polsce i dowozu pod wskazany adres w Belgii. Takie rozwiązanie znacznie skraca czas przewozu i pozwala uniknąć zbędnego stresu związanego z przesiadkami czy dojazdem na dworzec autobusowy, PKP czy lotnisko. 

We wtorki, środy, czwartki i piątek organizujemy bezpieczne, szybkie i wygodne przewozy z Polski do Belgii. Busy na trasie Belgia – Włodawa kursują w każdy piątek, sobotę oraz środę.

Zobacz, z jakich miejscowości w województwie lubelskim kursujemy do Belgii: busy do Belgii lubelskie

Bus do Belgii

Przewozy do Belgii

Przewozy z Belgii do Polski

Do jakich miast w Belgii dotrzesz, podróżując busem z Włodawy?

Kłębek Bus dociera do belgijskich miast i mniejszych miejscowości położonych w pewnej odległości od granicy z Niderlandami. Do takich miast zaliczymy między innymi Antwerpię, Hasselt, Turnhout, Geel, Liege, Genk oraz Eupen. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, czy miejscowość, do której chcesz dotrzeć, leży w zasięgu naszych usług, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 504 701 228. 

Włodawa co jasne nie jest jedynym miejscem w tym rejonie Polski, z którego zabieramy naszych klientów. Obsługujemy każdą miejscowość w powiecie włodawskim i powiatach sąsiadujących. Są to między innymi:

  • Hanna
  • Hańsk
  • Stary Brus
  • Urszulin
  • Wola Uhruska
  • Wyryki

Sprawdź mapę zasięgu

Belgia

Belgia - mapa zasięgu przewozów Kłębek Bus
Busy do Belgii — mapka z miastami leżącymi w zasięgu usług firmy

Antwerpia

Belgia

Belgia

Belgia

Bruksela

Turnhout

Hasselt

Genk

Liege

Włodawa i powiat włodawski

Lubelskie - mapa zasiegu busy
Województwo lubelskie - mapa zasięgu przewozów

Włodawa

Włodawa i powiat włodawski

Ile kosztuje bus z Włodawy do Belgii?

Ceny za przewóz osób busem z Włodawy do Belgii podajemy w tabeli poniżej. W cenę wliczone jest ubezpieczenie na czas podróży oraz bagaż w postaci dwóch toreb podróżnych (do 20 kg) oraz bagażu podręcznego.

 
Usługa
Trasa
Cena za przewóz 1 osoby (PLN i EUR)
Przewóz osób
Polska - Belgia
550 zł / 120 euro
Przewóz osób
Belgia - Polska
550 zł / 120 euro
Przewóz grupowy (min. 6 osób)
Polska - Belgia
Wycena indywidualna
Przewóz grupowy (min. 6 osób)
Belgia - Polska
Wycena indywidualna

Kłębek Bus — Twoja bezpieczna, komfortowa podróż

Mając wieloletnie doświadczenie w branży międzynarodowych przewozów osób i paczek jesteśmy zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Nasze busy są specjalnie dostosowane w sposób, który umożliwia podróż w pełni komfortowych warunkach. TV, gniazdka, klimatyzacja oraz regulowane, wygodne fotele to teraz podstawa. Flota naszych busów jest na bieżąco serwisowana i dokładnie sprawdzana przed każdym wyjazdem co sprawia, że pasażerowie Kłębek Bus mogą czuć się w pełni zaopiekowani i bezpieczni.

Doświadczeni, mili kierowcy gwarantują, że podróż upłynie szybko i w miłej atmosferze

Bagaż 

Wyjeżdżając za granicę, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość bagażu lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż busem do Belgii, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Jak zarezerwować w busie do Belgii z Włodawy?

Rezerwacja jest bardzo prosta! Możesz do nas zadzwonić, napisać maila, skontaktować się za pomocą naszego profilu na Facebook lub napisać, czy zadzwonić za pomocą aplikacji WhatsApp oraz skontaktować się z nami za pomocą formularza w stopce strony. Skorzystaj z najwygodniejszej dla Ciebie formy kontaktu. 

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies