Busy do Belgii lubelskie

Ekspresowo, zawsze z adresu pod adres, najkrótsze trasy przejazdu — oferujemy busy do Belgii z województwa lubelskiego. Dziesięcioletnie doświadczenie w branży przewozów międzynarodowych pozwala nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Sprawdź ofertę i zarezerwuj busa z lubelskiego do Belgii już dziś!

Przewozy do Belgii lubelskie

Niezależnie od tego czy wyjeżdżasz do Belgii w celach zarobkowych, turystycznych czy innych jesteśmy tu by pomóc Ci bezpiecznie, szybko i w komfortowych warunkach dotrzeć na miejsce.

Podróż busem z województwa lubelskiego do Belgii trwa kilkanaście godzin. Dokładamy wszelkich starań by trasy przejazdu naszych busów były jak najkrótsze, tak by każdy z naszych pasażerów dotarł możliwie szybko do miejsca docelowego w Belgii.

Przewozy do Belgii z lubelskiego obsługiwane są za pomocą komfortowych busów marki Mercedes. Każdy z pojazdów wyposażony jest w klimatyzację, wygodne, regulowane fotele, gniazda 230 V oraz TV.

Odpowiednie zaplanowanie przewozu, komfortowe busy oraz profesjonalizm i wysoka kultura naszych kierowców dają nam możliwość zaoferowania usługi, z której z pewnością zadowolony będzie każdy pasażer naszego busa.

Bus do Belgii

Busy do Belgii lubelskie - rozkład jazdy

Przewóz osób i paczek z Polski do Belgii odbywa się cztery razy w tygodniu – w każdy wtorek, środę, czwartek i piątek.

Kursy powrotne tj. busy na trasie Belgia – lubelskie organizujemy w każdą środę, piątek oraz sobotę. Wyjątek stanowią przewozy grup zorganizowanych liczących co najmniej 6 osób. W takim przypadku oferujemy wyjazdy oraz powroty w dowolny dzień tygodnia.

Przewozy Polska Belgia

Konkretna godzina wyjazdu z Twojego miejsca zamieszkania jest uzależniona  od układu trasy. Przybliżoną godzinę odjazdu podajemy w rozmowie telefonicznej najpóźniej w przeddzień wyjazdu. 

Busy Belgia lubelskie

Busy z Belgii do lubelskiego kursują w każdą środę, piątek i sobotę. W przypadku grup zorganizowanych  liczących przynajmniej 6 osób jesteśmy w stanie zorganizować taki przewóz codziennie, niezależnie od stałych dni wyjazdów z Belgii do Polski.

Indywidualne terminy wyjazdów dla grup zorganizowanych (min.6 osób)
Rezerwacja telefoniczna lub SMS

Aby zarezerwować miejsce w jednym z naszych komfortowych busów, skontaktuj się z nami telefonicznie, napisz SMS, e-mail, wiadomość na WhatsApp lub odezwij się do nas poprzez Facebook’a. Nasz dział obsługi klienta z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże w dokonaniu rezerwacji.

Zasięg naszych usług

Docieramy do następujących belgijskich prowincji: Antwerpia, Brabancja Flamandzka, Flandria Wschodnia, Limburgia, Liège. 

Obsługujemy większość województwa lubelskiego z wyłączeniem skrajnych południowych powiatów. Orientacyjny zasięg naszych usług mogą Państwo zobaczyć na mapkach poniżej. 

Belgia - mapa zasięgu przewozów Kłębek Bus
Busy do Belgii — mapka z miastami leżącymi w zasięgu usług firmy

Antwerpia

Belgia

Belgia

Belgia

Bruksela

Turnhout

Hasselt

Genk

Liege

Miejscowości w Belgii do których docierają nasze busy

Wśród miejscowości, do których kursujemy z województwa lubelskiego znajdują się między innymi: Genk, Hasselt, Leuven, Mechelen, Antwerpia, Turnhout, Geel, Mol, Lommel, Bree, Peer, Saint-Truiden, Tienen, Diest, Tongeren, Bilzen 

Lubelskie - mapa zasiegu busy
Województwo lubelskie - mapa zasięgu przewozów

Chełm i powiat chełmski

Włodawa i powiat włodawski

Łęczna i powiat łęczyński

Lublin i powiat lubelski

Puławy i powiat puławski

Lubartów i powiat lubartowski

Parczew i powiat parczewski

Radzyń Podlaski i powiat radzyński

Łuków i powiat łukowski

Międzyrzec Podlaski

Biała Podlaska i powiat bialski

Terespol

Krasnystaw i powiat krasnostawski

Kursujemy z większości powiatów województwa lubelskiego

Nasze usługi obejmują następujące powiaty województwa lubelskiego i ich stolice:

Parczew, Włodawa, Chełm, Łęczna, Świdnik, Lublin, Kraśnik, Opole Lubelskie, Puławy, Lubartów, Ryki, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska, Łuków

Ile kosztuje bus z Polski do Belgii?

Aktualne ceny za przewóz osób z województwa lubelskiego do Belgii znajdziesz w tabeli poniżej. W cenę wliczone jest ubezpieczenie na czas podróży oraz bagaż w postaci dwóch toreb podróżnych (do 20 kg) oraz bagażu podręcznego.

 
Usługa
Trasa
Cena za przewóz 1 osoby (PLN i EUR)
Przewóz osób
Polska - Belgia
550 zł / 120 euro
Przewóz osób
Belgia - Polska
550 zł / 120 euro
Przewóz grupowy (min. 6 osób)
Polska - Belgia
Wycena indywidualna
Przewóz grupowy (min. 6 osób)
Belgia - Polska
Wycena indywidualna

Bezpieczeństwo i komfort podróży

Nasi doświadczeni kierowcy służą pomocą i zadbają o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bagaży.

Darmowe ubezpieczenie na czas przejazdu

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego każdy pasażer naszego busa jest objęty darmowym ubezpieczeniem na czas podróży. W razie jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń, masz pewność, że jesteś ubezpieczony/a.

Ile bagażu mogę ze sobą zabrać?

Wyjeżdżając do Belgii z województwa lubelskiego, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość toreb (lub walizek) lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż  do Belgii, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Zarezerwuj miejsce w jednym z naszych busów już dziś!

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies