Busy do Belgii Lublin

Oferujemy w pełni bezpieczne i komfortowe busy do Belgii z Lublina i okolicznych miejscowości. Przewozy z adresu pod adres cztery razy w tygodniu – we wtorki, środy, czwartki i piątki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Busy z Lublina do Belgii

Poza walorami turystycznymi Belgia oferuje wiele możliwości związanych z pracą, szczególnie dla osób z Polski.  Kraj ten oferuje wiele możliwości związanych z pracą, szczególnie dla osób z Polski. Wielu pracowników z Polski znajduje zatrudnienie w sektorach takich jak budownictwo, opieka zdrowotna, przemysł spożywczy czy logistyka. Większość naszych klientów udaję się do tego kraju w celach zarobkowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza firma przewozowa oferuje bezpieczne i wygodne busy z Lublina do różnych miast w Belgii. Z nami przemieścisz się szybko i komfortowo, z adresu pod adres, nie martwiąc się o organizację transportu. 

Przejazdy na trasie Belgia — Polska organizujemy we wtorki, środy, czwartki i piątki. Busy z Belgii do Lublina i innych miejscowości Lubelszczyzny kursują odpowiednio w środy, piątki i soboty.

Sprawdź także naszą ofertę na busy do Belgii lubelskie

Bus do Belgii

Przewozy do Belgii

Przewozy z Belgii do Polski — lubelskie

Przewozy Lublin Belgia — trasy

Nasze busy kursują przede wszystkim po wschodnich i północnych rejonach Belgii docierając do takich miast jak Antwerpia, Hasselt, Turnhout, Geel, Liege, Genk czy Eupen. Orientacyjny zasięg naszych przewozów możecie zobaczyć na mapce poniżej. 

Jeśli chodzi o Polskie miasta leżące w zasięgu naszej floty busów, jest to stolica województwa lubelskiego, czyli Lublin oraz mniejsze miasta, do których zaliczymy między innymi takie miejscowości jak Chełm, Biała Podlaska, Włodawa, Parczew, Lubartów, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski, Łuków, Terespol, Puławy czy Świdnik.

Sprawdź mapę zasięgu

Belgia — mapa obsługiwanych miast

Belgia - mapa zasięgu przewozów Kłębek Bus
Busy do Belgii — mapka z miastami leżącymi w zasięgu usług firmy

Antwerpia

Belgia

Belgia

Belgia

Bruksela

Turnhout

Hasselt

Genk

Liege

Województwo lubelskie

Lubelskie - mapa zasiegu busy
Województwo lubelskie - mapa zasięgu przewozów

Lublin

Obsługujemy miasto Lublin oraz cały powiat lubelski.

Komfortowe busy i bezpieczeństwo pasażerów

W dzisiejszych czasach podróże są znacznie łatwiejsze i bardziej komfortowe dzięki wygodnym i bezpiecznym środkom transportu. Przestronne, 8-osobowe busy są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą podróżować wygodnie i bezpiecznie. Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokiej jakości wyposażeniu, podróże busem zapewniają pasażerom maksymalny komfort i bezpieczeństwo, co ważne przy odległej trasie, jaką trzeba pokonać do Belgii z lubelskiego oraz innych regionów Polski położonych zwłaszcza na jej wschodniej ścianie. 

Bagaż 

Wyjeżdżając za granicę, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość bagażu lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż busem do Belgii, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Jak zarezerwować przewóz z Lublina lub innej miejscowości woj. lubelskiego Belgii?

Rezerwacja jest bardzo prosta! Możesz zamówić busa z wielu miejscowości woj. lubelskiego do Belgii, kontaktując się z nami na jeden z pięciu prostych sposobów. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila, skontaktować się za pomocą naszego profilu na Facebook lub napisać, czy zadzwonić za pomocą aplikacji WhatsApp oraz skontaktować się z nami za pomocą formularza w stopce strony. Skorzystaj z najwygodniejszej dla Ciebie formy kontaktu. 

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies