Busy do Niemiec lubelskie

Oferujemy komfortowe, bezpieczne i tanie busy do Niemiec z województwa lubelskiego. Przewozy z adresu pod adres. Zawsze na czas. Najkrótsze trasy przejazdów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przewozów międzynarodowych na trasie Polska – Niemcy i składania rezerwacji telefonicznej.

Przewozy do Niemiec lubelskie

Według federalnego urzędu statystycznego w Niemczech zamieszkuje aż 870 995 osób wyłącznie z polskim obywatelstwem (dane z 31.12.2021r). Polacy stanowią drugą (po Turkach) grupę migrantów zamieszkujących Republikę Federalną Niemiec

Większość naszych rodaków, także tych pochodzących z województwa lubelskiego wyjechało na stałe lub wyjeżdża okresowo do Niemiec w celach zarobkowych. Jednym z najpopularniejszych środków transportu są busy do Niemiec, które kursują z adresu pod adres.

Przewozy busami do Niemiec z lubelskiego to dobry wybór dla osób ceniących sobie spokój, komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Wystarczy zarezerwować miejsce  w jednym z naszych busów a resztą zajmie się nasz dział obsługi klienta i nasi profesjonalni kierowcy.

Wysoki standard wyposażenia i komfortowe, obszerne naszych pojazdów wraz z profesjonalizmem naszych doświadczonych kierowców stanowią gwarancję udanej, bezpiecznej podróży.

Bus do Niemiec

Busy do Niemiec lubelskie - rozkład jazdy

Przewóz osób i paczek z lubelskiego do Niemiec odbywa się w każdy wtorek, środę, czwartek i piątek.

Busy z Niemiec do województwa lubelskiego kursują odpowiednio w środy, piątki oraz soboty. Grupy zorganizowana liczące minimum sześć osób mogą liczyć na indywidualne terminy wyjazdów, dostosowane do ich potrzeb, zarówno w przypadku przewozu do Niemiec jak i powrotu z Niemiec do Polski.

Przewozy Polska Belgia

Konkretna godzina wyjazdu z Twojego miejsca zamieszkania jest uzależniona  od układu trasy. Przybliżoną godzinę odjazdu podajemy w rozmowie telefonicznej najpóźniej w przeddzień wyjazdu. Pasażerów odbieramy ze wskazanego adresu i dowozimy pod wskazany adres.

Busy Belgia lubelskie

Podobnie jak w przypadku wyjazdu busem do Niemiec, przejazdy z Niemiec do lubelskiego odbywają się z adresu pod adres. O przybliżonej godzinie wyjazdu z Niemiec do Polski informuje pasażerów kierowca w rozmowie telefonicznej, która odbywa się najpóźniej w przeddzień wyjazdu.

Indywidualne terminy wyjazdów dla grup zorganizowanych (min.6 osób)
Rezerwacja telefoniczna lub SMS

Aby zarezerwować miejsce w jednym z naszych komfortowych busów, skontaktuj się z nami telefonicznie, napisz SMS, e-mail, wiadomość na WhatsApp lub odezwij się do nas poprzez Facebook’a. Nasz dział obsługi klienta z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże w dokonaniu rezerwacji.

Zasięg naszych usług

Nasze busy kursują z województwa lubelskiego przez następujące niemieckie landy: Brandenburgia (Brandenburg), Saksonia-Anhalt (Sachsen-Anhalt), Dolna-Saksonia (Niedersachsen), Hesja (Hessen) oraz Nadrenia Północna-Westfalia (Nordrhein-Westfalen).

Kursujemy z niemal całej Lubelszczyzny z wyłączeniem powiatów leżących na południowych krańcach województwa. Orientacyjny zasięg busów do Niemiec z lubelskiego ukazują mapy załączone poniżej.

Busy do Niemiec — mapa zasięgu
Niemcy - masa zasięgu przewozów międzynarodowych Kłębek Bus

Oldenburg i Dolna Saksonia

Brema i Dolna Saksonia

Berlin i Brandenburgia

Magdeburg i Saksonia-Anhalt

Gotingen i Kassel - Dolna Saksonia / Hesja

Kolonia, Bonn i Duselldorf | Nadrenia Północna-Westfalia

Aachen | Nadrenia Północna-Wesfalia

Dortmund i Essen | Nadrenia Północna-Westwalia

Munster | Nadrenia Północna-Westfalia

Osnabruck | Nadrenia Północna-Westfalia

Bielefeld i Paderborn | Nadrenia Północna-Westfalia

Hanower | Dolna Saksonia

Wolfsburg i Brunszwik | Dolna Saksonia

Miejscowości w Niemczech, do których docierają nasze busy

Wśród miejscowości, do których kursujemy z województwa lubelskiego znajdują się między innymi: Genk, Hasselt, Leuven, Mechelen, Antwerpia, Turnhout, Geel, Mol, Lommel, Bree, Peer, Saint-Truiden, Tienen, Diest, Tongeren, Bilzen 

Lubelskie - mapa zasiegu busy
Województwo lubelskie - mapa zasięgu przewozów

Chełm i powiat chełmski

Włodawa i powiat włodawski

Łęczna i powiat łęczyński

Lublin i powiat lubelski

Puławy i powiat puławski

Lubartów i powiat lubartowski

Parczew i powiat parczewski

Radzyń Podlaski i powiat radzyński

Łuków i powiat łukowski

Międzyrzec Podlaski

Biała Podlaska i powiat bialski

Terespol

Krasnystaw i powiat krasnostawski

Kursujemy z większości powiatów województwa lubelskiego

Nasze usługi obejmują następujące powiaty województwa lubelskiego i ich stolice:

Parczew, Włodawa, Chełm, Łęczna, Świdnik, Lublin, Kraśnik, Opole Lubelskie, Puławy, Lubartów, Ryki, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska, Łuków

Ile kosztuje bus z Polski do Niemiec?

Aktualne ceny za przewóz osób z województwa lubelskiego do Niemiec znajdziesz w tabeli poniżej. W cenę wliczone jest ubezpieczenie na czas podróży oraz bagaż w postaci dwóch toreb podróżnych (do 20 kg) oraz bagażu podręcznego.

 
Usługa
Trasa
Cena za przewóz 1 osoby (PLN i EUR)
Przewóz osób
Polska - Niemcy
550 zł / 120 euro
Przewóz osób
Niemcy - Polska
550 zł / 120 euro
Przewóz grupowy (min. 6 osób)
Polska - Niemcy
Wycena indywidualna
Przewóz grupowy (min. 6 osób)
Niemcy - Polska
Wycena indywidualna

Bezpieczeństwo i komfort podróży

Nasi doświadczeni kierowcy służą pomocą i zadbają o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bagaży.

Darmowe ubezpieczenie na czas przejazdu

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego każdy pasażer naszego busa jest objęty darmowym ubezpieczeniem na czas podróży. W razie jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń, masz pewność, że jesteś ubezpieczony/a.

Ile bagażu mogę ze sobą zabrać?

Wyjeżdżając do Niemiec z województwa lubelskiego, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość toreb (lub walizek) lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż busem do Republiki Federalnej Niemiec, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Zarezerwuj miejsce w jednym z naszych busów już dziś!

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies