Busy do Holandii Biała Podlaska

Wybierasz się do Holandii i zastanawiasz się nad wyborem transportu? Nasza oferta jest dla Ciebie. Organizujemy bezpieczne, komfortowe i tanie przewozy busami  do Holandii z Białej Podlaskiej i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania rezerwacji.

Busy Biała Podlaska Holandia

Sposobów na podróż z Polski do Holandii jest bardzo wiele. Nie sposób jest jednak pominąć jednej z najdogodniejszych opcji, a mianowicie podróży busem. Jeśli wybierasz się do pracy i szukasz bezpiecznego i komfortowego przewozu, wybierz sprawdzoną opcję — busy Biała Podlaska Holandia — Kłębek Bus. 

Holandia oferuje wiele atrakcji turystycznych, takich jak malownicze kanały, historyczne miasta, muzea sztuki, a także liczne sklepy i restauracje. Amsterdam jest jednym z najpopularniejszych celów turystycznych w Holandii, słynącym z pięknej architektury, muzeów, kawiarni i nocnego życia, jednak większość naszych pasażerów podróżuje do Niderlandów w celach zarobkowych. 

Usługę przewozu osób i paczek z Białej Podlaskiej do Holandii świadczymy za pomocą floty busów marki Mercedes. Nasze pojazdy są zawsze sprawne technicznie, czyste i zadbane, a specjalny układ foteli sprawia, że każdy pasażer podróżuje w maksymalnie komfortowych warunkach.

Planujesz wyjazd do prawcy w Holandii? Sprawdź ofertę przewozów Kłębek Bus!

Bus do Holandii

Kursy do Holandii:

Kursy powrotne z Holandii do Polski:

Busy do Holandii Biała Podlaska — skąd i dokąd oferujemy przewóz osób i paczek.

Świadczymy usługi transportu osób i paczek na trasie Holandia — Polska. Kursujemy z Białej Podlaskiej i wielu innych miejscowości powiatu bialskiego. Listę miast gmin, które obejmujemy zasięgiem naszych przewozów, znajdziesz poniżej:

 • Biała Podlaska
 • Drelów
 • Janów Podlaski
 • Kodeń
 • Konstantynów
 • Leśna Podlaska
 • Łomazy
 • Międzyrzec Podlaski
 • Piszczac
 • Rokitno
 • Rossosz
 • Sławatycze
 • Sosnówka
 • Terespol
 • Tuczna
 • Wisznice
 • Zalesie

Sprawdź mapę zasięgu

Kursujemy po całej Holandii!

Busy do Holandii — mapa zasięgu
Holandia - mapa z zaznaczeniem obsługiwanych miejscowości

Emmen

Groningen

Enschede

Nijmegen

Maastricht

Middelburg

Breda

Eindhoven

Rotterdam

Haga

Utrech

Amsterdam

Apeldoorn

Zwolle

Heerenveen

Ben Helder

Alkmaar

Busy do Holandii z Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego

Lubelskie - mapa zasiegu busy
Województwo lubelskie - mapa zasięgu przewozów

Biała Podlaska

Biała podlaska i powiat bialski

Bezpieczne i komfortowe busy z adresu pod adres

Bezpieczeństwo naszych pasażerów to dla nas najwyższy priorytet. Wszyscy nasi kierowcy posiadają wymagane uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów. Nasze przestronne busy są w pełni wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, klimatyzację, gniazdka elektryczne, komfortowe, regulowane, rozkładane fotele oraz TV. Co więcej, przed każdym wyjazdem dokładnie sprawdzamy stan techniczny pojazdów, aby zapewnić naszym pasażerom maksymalne bezpieczeństwo. 

Bagaż 

Wyjeżdżając za granicę, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość toreb (walizek) lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż busem do Holandii, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Zarezerwuj busa na trasie Biała Podlaska Holandia już dziś!

Rezerwacja jest bardzo prosta! Możesz zamówić busa do Holandii z lubelskiego w tym Białej Podlaskiej, kontaktując się z nami na jeden z pięciu prostych sposobów. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila, skontaktować się za pomocą naszego profilu na Facebook lub napisać, czy zadzwonić za pomocą aplikacji WhatsApp oraz skontaktować się z nami za pomocą formularza w stopce strony. Skorzystaj z najwygodniejszej dla Ciebie formy kontaktu. 

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies