Busy do Belgii Chełm

Busy do Belgii Chełm – bezpiecznie, komfortowo i tanio. Zawsze z adresu pod adres. Nasze busy z Chełma do Belgii kursują cztery razy w tygodniu – we wtorki, środy, czwartki i piątki. Kursy powrotne z Belgii do Polski organizujemy trzy razy w tygodniu – odpowiednio w środy, piątki oraz soboty. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i składania rezerwacji!

Busy z Chełma do Belgii

Kraje Beneluxu są często wybieraną destynacją wśród osób szukających pracy za granicą. Stając naprzeciw potrzebom osób, które wyjeżdżają do pracy w Belgii, przygotowaliśmy usługę transportu osób i paczek z adresu pod adres. Czemu warto wybrać busa jako środek transportu? Zalet jest wiele, a jedną z nich jest to, że działamy w modelu door-to-door. Oznacza to, że każdy nasz klient może liczyć na odbiór ze swojego miejsca zamieszkania i dowóz pod wskazany adres w Belgii. 

Nie musisz martwić się o organizację podróży. Wystarczy, że złożysz rezerwację, a my zajmiemy się resztą. Nasi wykwalifikowani, kulturalni kierowcy z przyjemnością pomogą z bagażami i udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Jesteśmy firmą z Lubelszczyzny, dlatego to właśnie pasażerowie z Chełma wsiadają do naszych busów jako jedni z pierwszych. Startujemy w godzinach porannych – zazwyczaj w okolicach 8 rano.

Przejazd busem na trasie Chełm – Belgia trwa zazwyczaj 18-20 godzin, dlatego jako przewoźnik zadbaliśmy o pełen komfort podróży, wyposażając nasze pojazdy w wygodne fotele, klimatyzację i TV.

Sprawdź również z jakich innych miejscowości w województwie lubelskim kursujemy do Belgii

Busy do Belgii

Busy Chełm Belgia

Busy z Belgii do Chełma

Przewozy do Belgii - sprawdź mapy zasięgu

Nasze busy kursują przede wszystkim po wschodnich i północnych rejonach Belgii docierając do takich miast jak Antwerpia, Hasselt, Turnhout, Geel, Liege, Genk czy Eupen. Orientacyjny zasięg naszych przewozów możecie zobaczyć na mapce poniżej. 

Jeśli chodzi o miejscowości w powiecie chełmskim, z których organizujemy przewozy do Belgii, są to między innymi:

 • Białopole
 • Dorohusk
 • Dubienka
 • Kamień
 • Leśniowice
 • Rejowiec Fabryczny
 • Ruda Huta
 • Sawin
 • Wierzbica
 • Wojsławice
 • Żmudź
 • Rejowiec Fabryczny
 • Rejowiec
 • Siedliszcze

Przewozy z Chełma - sprawdź mapki zasięgu

Belgia — mapa obsługiwanych miast

Belgia - mapa zasięgu przewozów Kłębek Bus
Busy do Belgii — mapka z miastami leżącymi w zasięgu usług firmy

Antwerpia

Belgia

Belgia

Belgia

Bruksela

Turnhout

Hasselt

Genk

Liege

Chełm i województwo lubelskie

Lubelskie - mapa zasiegu busy
Województwo lubelskie - mapa zasięgu przewozów

Chełm i powiat chełmski

Komfortowe busy i bezpieczeństwo pasażerów

W dzisiejszych czasach podróże są znacznie łatwiejsze i bardziej komfortowe dzięki wygodnym i bezpiecznym środkom transportu. Przestronne, 8-osobowe busy są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą podróżować wygodnie i bezpiecznie. Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokiej jakości wyposażeniu, podróże busem zapewniają pasażerom maksymalny komfort i bezpieczeństwo, co ważne przy odległej trasie, jaką trzeba pokonać do Belgii z lubelskiego oraz innych regionów Polski położonych zwłaszcza na jej wschodniej ścianie. 

Bagaż 

Wyjeżdżając za granicę, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość bagażu lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż busem do jednego z krajów Beneluxu, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Zarezerwuj przejazd już dziś!

Rezerwacja jest bardzo prosta! Możesz zamówić busa z wielu miejscowości woj. lubelskiego, kontaktując się z nami na jeden z pięciu prostych sposobów. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila, skontaktować się za pomocą naszego profilu na Facebook lub napisać, czy zadzwonić za pomocą aplikacji WhatsApp oraz skontaktować się z nami za pomocą formularza w stopce strony. Skorzystaj z najwygodniejszej dla Ciebie formy kontaktu. 

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies