Busy do Belgii lubelskie — Lublin

Poza walorami turystycznymi Belgia oferuje wiele możliwości związanych z pracą, szczególnie dla osób z Polski.  Kraj ten oferuje wiele możliwości związanych z pracą, szczególnie dla osób z Polski. Wielu pracowników z Polski znajduje zatrudnienie w sektorach takich jak budownictwo, opieka zdrowotna, przemysł spożywczy czy logistyka. Większość naszych klientów udaję się do tego kraju w celach zarobkowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza firma przewozowa oferuje bezpieczne i wygodne busy z Lublina i innych miast województwa lubelskiego do różnych miast w Belgii. Z nami przemieścisz się szybko i komfortowo, z adresu pod adres, nie martwiąc się o organizację transportu. 

Przejazdy na trasie Belgia — Polska organizujemy we wtorki i piątki. Busy z Belgii do Lublina i innych miejscowości Lubelszczyzny kursują odpowiednio w środy i soboty.

Przewozy do Belgii

Przewozy z Belgii do Polski — lubelskie

Przewozy Lublin Belgia — trasy

Nasze busy kursują przede wszystkim po wschodnich i północnych rejonach Belgii docierając do takich miast jak Antwerpia, Hasselt, Turnhout, Geel, Liege, Genk czy Eupen. Orientacyjny zasięg naszych przewozów możecie zobaczyć na mapce poniżej. 

Jeśli chodzi o Polskie miasta leżące w zasięgu naszej floty busów, jest to stolica województwa lubelskiego, czyli Lublin oraz mniejsze miasta, do których zaliczymy między innymi takie miejscowości jak Chełm, Biała Podlaska, Włodawa, Parczew, Lubartów, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski, Łuków, Terespol, Puławy czy Świdnik.

Sprawdź mapę zasięgu

Belgia — mapa obsługiwanych miast

Busy do Holandii — mapa zasięgu
Busy do Belgii — mapka z miastami leżącymi w zasięgu usług firmy

Antwerpia

Antwerpia

Turnhout

Turnhout

Hasselt

Hasselt

Genk

Genk

Liege

Liege

Województwo lubelskie

Lubelskie - mapa zasiegu

Biała Podlaska

Biała podlaska i powiat bialski

Łuków

Łuków i powiat łukowski

Radzyń

Radzyń i powiat radzyński

Parczew

Parczew i powiat parczewski

Łęczna

Łęczna i powiat łęczyński

Terespol

Terespol i tereny przygraniczne

Terespol

Terespol i tereny przygraniczne

Włodawa

Włodawa i powiat włodawski

Lubartów

Lubartów i powiat lubartowski

Lublin

Obsługujemy miasto Lublin oraz cały powiat lubelski.

Puławy

Puławy i powiat puławski

Chełm

Chełm i powiat chełmski

Krasnystaw

Krasnystaw stanowi południowo-wschodnią granicę zasięgu naszych przewozów

Kraśnik

Kraśnik i powiat kraśnicki

Komfortowe busy i bezpieczeństwo pasażerów

W dzisiejszych czasach podróże są znacznie łatwiejsze i bardziej komfortowe dzięki wygodnym i bezpiecznym środkom transportu. Przestronne, 8-osobowe busy są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą podróżować wygodnie i bezpiecznie. Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokiej jakości wyposażeniu, podróże busem zapewniają pasażerom maksymalny komfort i bezpieczeństwo, co ważne przy odległej trasie, jaką trzeba pokonać do Belgii z lubelskiego oraz innych regionów Polski położonych zwłaszcza na jej wschodniej ścianie. 

Bagaż 

Wyjeżdżając za granicę, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz dwie duże torby podróżne. Każdy nasz klient ma zagwarantowaną możliwość, zabrania takiego zestawu w cenie biletu. Jeśli planujesz zabrać ze sobą większą ilość bagażu lub masz paczkę o nietypowych wymiarach, prosimy poinformować o tym fakcie podczas składania rezerwacji.

Wybierając się w podróż busem do Belgii, warto pamiętać o zabraniu ze sobą wody i odpowiedniego prowiantu. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Jak zarezerwować przewóz z Lublina lub innej miejscowości woj. lubelskiego Belgii?

Rezerwacja jest bardzo prosta! Możesz zamówić busa z wielu miejscowości woj. lubelskiego do Belgii, kontaktując się z nami na jeden z pięciu prostych sposobów. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila, skontaktować się za pomocą naszego profilu na Facebook lub napisać, czy zadzwonić za pomocą aplikacji WhatsApp oraz skontaktować się z nami za pomocą formularza w stopce strony. Skorzystaj z najwygodniejszej dla Ciebie formy kontaktu. 

1. Zadzwoń
+48 504 701 228

Zadzwoń pod nr

+48 504 701 228

2. Napisz maila
rezerwacja@klebekbus.pl

3. Napisz na Facebook'u
facebook.com/KlebekBus

Napisz na Facebook'u

facebook.com/KlebekBus

4. Daj znać na WhatsApp
+48 504 701 228

Daj znać na WhatsApp

+48 504 701 228